O nas

O nas

Zdjęcie: Michał Barankiewicz
Główny pilot

Michał Barankiewicz

Wieloletni pilot nie tylko samych bezogonowców, ale również helikopterów oraz samolotów. Miłośnik podróżowania w szczególność w swoim kraju.
Jako jeden z niewielu w Polsce posiada wszystkie licencje lotnictwa. W tym najrzadsze uprawnienie sterowania dronem o wadzę 150kg. Współautor książki "Jak kupować drony i usługi dronowe w zamówieniach publicznych" .Główny instruktor w DJI academy.
Przed wylotem jako opiekuńczy ojciec zawsze zadba o zdrowie swoje synka.


Zdjęcie: Arkadiusz Bąba
Kreatywny kreator

Arkadiusz Bąba

Specjalista ds. marketingu. Zawsze pierwszy kiedy wychodzi najmilejsza drobnostka technologiczna. Montażysta nagrań, Wszystkich rodzajów. Widzi w nagraniach to czego my nie jesteśmy wstanie dostrzec. Jednocześnie wyspecjalizowany pilot bezzałogowych maszyn z licencją VLOS.


Zdjęcie: Marcin Kusiński
Sprawne oko

Marcin Kusiński

Operator kamery. Nie tylko tych lądowych ale również latających. Pasjonat sportu. Fanatyk zdrowego trybu życia. Reprezentant Polski podczas mistrzostw AMP futbolu
Nawet kiedy dron zniknie, Marcin wie jak się nim posłużyć dzięki posiadaniu licencji BVLOS


Zdjęcie: Konrad Czarnecki
Wsparcie lotnicze

Konrad Czarnecki

Właściciel wypożyczalni dronów. na co dzień przedsiębiorca wspierający polskie rolnictwo, Jednakże nie za pomocą standardowych maszyn. Używa do tego specjalistycznego sprzętu jak DJI Agras T30 / T10. Jego obszerna wiedza o statkach bezzałogowych umożliwia mu szkolenia do egzaminów

Nasza misja

Dron partner jest zbiorem działań w pełni poświęcony dronom. Działamy jako pasjonaci od dronów. Nasz asortyment zawiera wszystkie dziania z zakresu statków bezzałogowych Radzimy sobie nawet z najbardziej zawiłym wyzwaniem.

Nasz cel

Naszym głównym celem jest usprawnić działanie każdej dziedziny, która potrzebuje pomocy z zakresu dronami. Czy to w transporcie materiałów, nagrań bądź zdjęć promocyjnych po zaawansowane prześwietlanie terenu.